«Ой на Івана, та й на Купала» у Максимівці

Дата: 09.07.2019 08:47

В чарівному селі Максимівка, на площі біля СБК, 6 липня жителі села відсвяткували свято Івана Купала театралізованим дійством. Цього року розширилось коло друзів закоханих у пісню і музику. Своє мистецтво дарували Таня Глушко, Оксана Батюк, Ліза Шевченко, Настя Михайлик, родина Крівченко Альона та донька Ліда, жіночий вокальний ансамбль «Дивоцвіт» ( чарівниці), дитячий танцювальний колектив (чортенята). Завітав на свято й Водяник (Н. Зюман) з русалками, Вогневик (О. Шкурапет). Багаття палили, людей водою кропили. Проводилися веселі конкурси, плели вінки (спонсори свята Сьора О. І. та Кравченко В. С.). це був яскравий і не забутній вечір з традиційними обрядовими дійствами, квічали та роздавали Марену, водили хоровод навколо вогню та стрибали через багаття. Загальна атмосфера заряджала людей щастям та спокоєм, давала життєвих сил. На початку свята староста села привітав усіх присутніх з днем родини та вручив подяку й подарунки кращій родині Квіташ Ю.П. так затишно стало на серці, дякую моя мала Батьківщино, моя велика родино!

Худ. кер. Максимівського СБК Карпич З.В.

Фото Кравченко Л.І.