Креативні читачі

Дата: 19.08.2019 08:46

Літня пора щедра на розваги та пригоди. Але наш мозок - м`яз, який постійно треба тренувати. Тож недогарківські читачі і влітку часу не гаяли. Ще в травні був оголошений конкурс на кращу дитячу книжкову інсталяцію, тож все літо діти поєднували читання геніальних творів Нестайка, Стельмаха, Дефо з втіленням своїх творчих задумів. Сам конкурс присвячений Дню незалежності і відбудеться 22 серпня. Представники 6 уже готових інсталяцій будуть змагатись за право бути найкращими. Залишилось 5 днів, тож запрошуємо дітей, що вміло поєднують фантазію і книги до участі в конкурсі. Ідеї можна почерпнути з Інтернету, не виходячи з бібліотеки. Проводяться також індивідуальні заняття роботи з ноутбуком для літніх людей. Запрошуємо до бібліотеки молодь, оскільки, нажаль, відсоток її відвідування дуже низький. Найактивніший юний читач на даний час - Печена Наташа.

Завідувач бібліотекою Мороз Любов