Термінове оголошення від адміністрації ПрАТ «Кременчукгаз» на 05 вересня 2019 року !!!

Дата: 02.09.2019 14:54

Шановні мешканці с. Недогарки. ПрАТ «Кременчукгаз» повідомляє, що 5 вересня 2019 року будуть проводитися роботи по реконструкції шафових регуляторних пунктів (ШРП), які забезпечують газопостачання Вашого села.

В зв’язку з цим 5 вересня 2019 року з 830, на час проведення робіт по реконструкції ШРП буде припинено газопостачання Ваших осель.

Для своєчасного відновлення газопостачання всім мешканцям села, 5 вересня 2019 року з 9.00, необхідно надати доступ до своїх осель працівникам ПрАТ «Кременчукгаз» для проведення необхідних для відновлення газопостачання  підготовчих робіт.

Відновлення газопостачання Ваших осель буде здійснюватись 5 вересня 2019 року після завершення робіт по реконструкції ШРП  - вул. Молодіжна, Приморська, Ватутіна, Набережна, Садова, Леніна.

Дякуємо за розуміння.

Адміністрація ПрАТ «Кременчукгаз»