61, 64 та 88 – це повинен знати кожний мешканець Недогарківської громади !
61, 64, 88 – це не якась новомодна мантра, не закодоване послання зі Всесвіту, не нові ціни на комунальні тарифи...
Це номери наших проектів у цьогорічному обласному конкурсі проектів «Бюджету участі».
Справжній мешканець Недогарківської громади знає про вражаючу перемогу відразу трьох наших проектів у минулорічному конкурсі. Більш того – він бачив результати наших перемог – у центрі с. Недогарки красуються нові дитячо-спортивний та тренажерний майданчики, а біля приміщення Недогарківського ліцею – нова альтанка. І це іще не все. Попереду – висадження декоративних рослин навколо наших нових об’єктів.
У цьому році ми також не залишилися осторонь цього конкурсу. У нас знову три проекти. Спробуємо повторити успіх минулого року ?!?!
Детальніше про наші нові мрії-ініціативи, які потребують Вашої підтримки-голосів.
ПРОЕКТ № 61 «Забезпечимо комфорт разом» - придбання автобусних зупинок для сіл Рокитне-Донівка та Пащенівка Кременчуцького району (автор Гіглан Алла Анатоліївна)
В ході реалізації проекту буде придбано автобусні зупинки, які будуть встановлені по руху маршрутного автобуса «Рокитне-Донівка - Недогарки - Кременчук» у с. Рокитне-Донівка по вул. Степовій та у с. Пащенівка по вул. Зеленій. Розташування зупинок буде виконано відповідно до затвердженого маршруту руху автотранспорту та Правил дорожнього руху України. Зупинки матимуть дах та стіни для захисту від несприятливих погодних умов, будуть обладнані лавами для очікування, урнами для сміття, табличками із зазначенням графіку дорожнього руху, номером автобусного маршруту і розкладом руху транспорту. На території біля автобусних зупинок будуть проведені роботи з благоустрою (скошування бур’янів, вирівнювання території, підсипка нерівностей, огородження бордюрами, тощо).
Дані заходи не лише створять належні та безпечні умови для очікування мешканцями сіл автотранспорту, а й перетворять зупинки на улюблене місце зустрічі і спілкування місцевих мешканців та приїжджих. В результаті - поліпшиться соціальна інфраструктура сіл, що стане новим поштовхом для розвитку громадської ініціативи у Недогарківській громаді.
ПРОЕКТ № 64 «Територія активного та здорового життя»: встановлення вуличного тренажерного майданчика у селі Максимівка Кременчуцького району (автор Ляпун Людмила Миколаївна)
Метою проекту є облаштування сучасного вуличного тренажерного майданчика у центрі села Максимівки, а саме – придбання та встановлення:
- спортивних вуличних тренажерів для різних груп м’язів;
- елементів благоустрою (паркових лавок, урн для сміття та велопарковок).
Реалізація проекту створить передумови для розвитку спорту і підтримання здорового способу життя для мешканців села Максимівки, насамперед молоді. Тренажерний майданчик буде доступним у будь-який час для всіх мешканців села, а його розташування у центрі села, біля навчального закладу та будинку культури, створить всі умови для розвитку та популяризації занять спортом у громаді.
ПРОЕКТ № 88 «Сміття з хати – по-європейськи» - вчимося поводитися зі сміттям у селі Рокитне-Донівка Кременчуцького району (автор Іванов Ігор Антонович)
Проектом передбачається облаштування 2-х майданчиків по збору твердих побутових відходів у селі Рокитне-Донівка по вул. Степовій. Кожен майданчик складатиметься із павільйону з металоконструкцій з дахом, який буде розміщений на бетонній основі. Конструкція матиме гарне провітрювання та природне освітлення. На кожному майданчику пропонується встановити 4 контейнери для роздільного збору сміття (папір, скло, пластик, змішані відходи). По периметру майданчика буде висаджено «природну огорожу» із самшиту для створення естетичного вигляду смітника, його маскування та додаткового бар'єра проти розлітання сміття. Для мешканців села будуть встановлені плакати/інформаційні дошки з правилами користування сміттєвим майданчиком, детальними роз’ясненнями, як сортувати сміття та графіком вивозу побутових відходів. Досвід, отриманий у реалізації проекту, не лише започаткує позитивний шлях у розв’язанні проблеми правильного поводження із сміттям у громаді, а й дасть поштовх для поширення його в інших селах Недогарківської сільської ради.
Для того, щоб ці чудові проекти втілилися у життя за них слід проголосувати. Голосування триватиме з 14 вересня по 30 вересня 2019 року. Віддати свій голос за проект можна у паперовому або електронному варіанті. Але найефективніший варіант голосування – електронний. Адже один електронний голос вартий 1,5 голосу, а паперовий «голос» буде вартий лише 0,5 голоса.
Голосуй за проекти, які приймають участь у конкурсі проектів бюджету участі Полтавської обласної ради.
Це проекти мешканців нашої громади. Якщо вони переможуть – населені пункти нашої громади зміняться на краще.
НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ! ГОЛОСУЙ ЗА ПРОЕКТИ!
Зайди у Недогарківську сільську раду або Максимівський старостат та отримай консультацію або зайди на сайт бюджету участі Полтавської обласної ради
ПРОГОЛОСУЙ ЗА ПРОЕКТИ
|
|
|
Інформація про бюджет участі - на офіційному сайті http://bu.oblrada-pl.gov.ua/.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)