«Кидай мишку – бери в руки книжку!»

Дата: 30.09.2019 16:24

Незвично та цікаво пройшов Всеукраїнський день бібліотек в Недогарківському ліцеї. Щоб мотивувати дітей до читання сільський бібліотекар Любов Мороз та бібліотекар ліцею Валентина Левченко завітали до дітей в літературних образах Мері Поппінс та Агати Крісті. Діти з задоволенням взяли участь у святковому флешмобі «Кидай мишку – бери в руки книжку!», а в кінці свята Мороз Любов презентувала власну брошуру «Гордиться недогарківська земля славними людьми», запрошуючи всіх ознайомитись з життям та незвичною долею односельців.

Завідувач бібліотекою                      Любов Мороз