День села в Максимівці!

Дата: 02.10.2019 08:53

Фото без описуУ ці дні наші міста і села Полтавщини одне за одним урочисто відзначають чергову річницю визволення території від фашистських загарбників, прийшла ця світла дата і до нашого села.

27 вересня жителі села, учнівська молодь, зібралися біля меморіалу «Вічно живим», щоб вшанувати пам'ять воїнів, що захищали село від загарбників у роки Другої світової війни. Настоятель Свято-Успенської церкви Отець Іван провів панахиду за загиблими. Вшанували хвилиною мовчання жителя села Крівченко Сергія Федоровича, який загинув в зоні АТО, згадали всіх односельчан, які захищали цілісність країни на сході України. На мітингу виступили: голова села Пащенка В.К., староста села Перешило М.М., голова первинної ради ветеранів Слюсар М.В., директор Максимівського ліцею Остаповець Л.П., настоятель Свято-Успенської церкви Отець Іван, Шаблій Є.О..

Після мітингу всі жителі села перейшли до Сільського Будинку культури на святковий концерт.

У фойє Будинку культури вони мали змогу переглянути виставки місцевих майстринь, а саме Сушко Л.А., Каптан Г.С., Богданова Т.І.,    Каптан Є.О., Лукашенко Л.П., Лукашенко Р.С., Операйло В., Жевнєрова Н.Я.

Мали змогу сфотографуватися біля фото зони «Лялька Мотанка» та «Козак», фото зони «Я люблю Максимівку», переглянути фото виставку сучасних фото учасників художньої самодіяльності, виставку гуртка бісероплетіння «Пролісок», фото виставку «Гордість села Максимівка» над якими працювали Семененко Ю.І., Жевнєрова Н.Я., Батюк  О.П.

На святковому концерт всіх присутніх привітав староста села Перешило М.М. та вручив Мироненко Ю.С. та Бондар О.С. почесні грамоти за активну життєву та громадянську позицію, сприянню вирішення проблем життєдіяльності в громаді, та з нагоди визволення села від Нацистських окупантів.

Пролунали привітання від представника ТОВ «Придніпровський край» групи компанії «КЕРНЕЛ» Маковецька А.М., яка вручила талановитій та активній молоді села подарунки та побажала творчих злетів та успіхів в подальшому житті.

Також під час концерту до всіх жителів села з великого екрану лунали відео привітання від односельчан, які працюють в сфері обслуговування, старостату, учнів Максимівського ліцею, дитячого садочка, депутатів сільської ради та членів виконкому.

Під час концерту глядачі мали змогу переглянути фотографії із сучасного життя Максимівки, та згадати минуле під час перегляду фото минулих років.

Цього дня на сцені Будинку культури відбувся дебют жіночого ансамблю «Мальви». Ці молоді жінки, які відклали всі свої буденні справи, приходять до Будинку культури, щоб дарувати зі сцени глядачам свою творчість.

Багато хороших номерів цього дня подарували учасники художньої самодіяльності глядачам, але для всіх справжнім подарунком став фінальний номер концерту який прозвучав у виконанні хору під акомпанемент легендарного Анатолія Костянтиновича Костенка це «Пісня про Максимівку», яку він написав у минулому столітті, яка не звучала більше 20 років у виконанні хору.

Після концерту всіх було запрошено до частування смачною кашею.

Також всі бажаючі мали змогу прийняти участь у майстер класі, який провів коваль села Максимівка Шкурапет О.В.

На закінчення відбулася святкова дискотека.

Привітання до Дня села 1 https://www.youtube.com/watch?v=3-cv8g6zzHY&feature=youtu.be

Привітання до Дня села 2 https://www.youtube.com/watch?v=C-mEaf-40ls&feature=youtu.be

Привітання до Дня села 3 https://www.youtube.com/watch?v=SgQI0Xi_Mkc&feature=youtu.be

Пісня про Максимівку у виконанні хору Максимівського СБК https://www.youtube.com/watch?v=m-u-jxIqIEY&feature=youtu.be