Дорогі освітяни Недогарківської громади! Щиро і сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Дата: 03.10.2019 09:19

У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, за любов до дітей і рідного краю.

Ми усі родом зі школи. У всіх нас були вчителі й викладачі. І ми згадуємо їх з теплотою і вдячністю.

Професія вчителя є унікальною, осяйною, тією, що дозволяє людству відтворювати себе в наступному поколінні.

Бути учителем – велике мистецтво й щоденна жертовна праця. Адже лише цю професію обирають серцем і залишаються вірними їй на все життя.

Діти - майбутнє держави. І саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє - молоде покоління свідомих, талановитих громадян, а отже Ви фактично відповідаєте за те, якою буде наша держава.

Від Недогарківської сільської ради, її виконавчого комітету, особисто від себе бажаю Вам, дорогі освітяни, міцного здоров'я, невичерпних творчих сил, натхнення й радості, відчуття повноти і неповторності життя.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача. І головне – довгої людської пам’яті.

Нехай ніколи не заросте дорога до школи, а отже – й до Ваших сердець, дорогі освітяни.

Зі святом Вас!

Недогарківський сільський голова Віра Пащенко

Ляпун Людмила Миколаївна
2019-10-03 21:28:19

Від імені всіх вчителів щиро дякую за привітання.