Від козака-юнака до захисника

Дата: 16.10.2019 08:01

Фото без опису14 жовтня святкується відразу три свята. Перше – свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє – День захисника України. Усі вони взаємопов’язані й виникали послідовно. Адже традиція свята Покрови пішла від наших славних козаків. З давніх-давен Божа Матір вважалася покровителькою усього українського козацтва.
Ця дата є символічною і тому цілком природно, що 14 жовтня святкують День захисника України. Воно спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.
В Максимівській бібліотеці для читачів 11 жовтня було проведено історичні віражі «Рідна земле моя ,ти козацького щедрого роду». Бібліотекар  Л.І Кравченко ознайомила дітей з традиціями та видатними представниками козацької доби. Презентували присутнім книжкову виставку «За Україну, за долю ,за честь і волю..», де було розміщено багато цікавої інформації, завдяки якій читачі мали змогу ознайомитися з історією козацтва.
Захід пройшов жваво і весело, активними були усі . Гості свята обговорювали січові порядки, відповідали на запитання вікторини, яку підготувала  культорганізатор  Н.Я.Жевнєрова .В бібліотеці діти захопленням  малювали  малюнки на патріотичну тему. За підсумками результатів перемогла дружба.
Хочеться зазначити, що для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Тому ми і виховуємо наших дітей з почуттями патріотизму, національної гідності та побратимства.

Завідувач Максимівською бібліотекою Любов Кравченко

Культорганізатор Максимівського СБК Наталія Жевнєрова