Шановний призовник!

Дата: 24.10.2019 15:07

Якщо Ви не з’являєтесь за викликом у Кременчуцький ОМВК без поважних причин (особиста хвороба, стихійне лихо, смерть близького родича), Ваші дії розцінюються як ухилення від призову.

НАГАДУЄМО ВАМ:

- ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»

Призовники, яким надійшла повістка військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і строк, зазначені в повістці.

У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

ст.335 Кримінального кодексу України, розділ XIV«Злочини у сфері охорони державної таємниці, недоторканності державних кордонів, забезпечення призову та мобілізації»

Ухилення від призову на строкову військову службу карається обмеженням волі на строк до трьох років.

Згідно рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28.08.2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності», уведеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 року № 744 вжиті заходи щодо унеможливлення залучення військовослужбовців строкової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

У разі неявки Ваші документи будуть передані в поліцію для розшуку та примусового приводу у військкомат та прокуратуру для притягнення до карної відповідальності за ухилення від призову.

Виконавчий комітет Недогарківської сільської ради