Казка в гостях

Дата: 11.12.2019 15:00

Фото без опису З метою активізації читання та посилення інтересу дітей до книги, завідувач бібліотекою ліцею Левченко В.Г. та сільський бібліотекар Мороз Л.І. вирішили в ігровій формі донести інформацію про казки найменшим.З далекої Лапландії на санях з Чарівним Оленем на минулому тижні прибула до першокласників в гості Королева казки. Веселий перформенс був насичений конкурсами.

Цікава вікторина допомогла виявити, якими казками цікавиться малеча. Потім грали в ігри: “Шапка-невидимка”, “Світ казки”,  “Відгадай героя”, “Повтори рухи!”, “Символ наступного року”. За активну участь в конкурсах найактивніші діти отримали заохочувальні презенти.

В кінці свята завідувач сільської бібліотеки Мороз Л.І. нагадала, що до свята Святого Миколая триває акція “Подаруй дитині книгу!”

Планується ще кілька спільних заходів ліцею та сільської бібліотеки на шкільних канікулах, оскільки така взаємодія дає позитивні результати для нового покоління.

Завідувач сільської бібліотеки Любов Мороз