"Подаруй дитині книгу!"

Дата: 24.12.2019 10:08

“Подаруй дитині книгу! “
Акція під такою назвою пройшла в Недогарківській бібліотеці. На святковому засіданні клубу за інтересами “А пісня — то душа...”, присвяченому святу святого Миколая учасники клубу ще раз популяризували відомий радянський слоган: “Кращий подарунок — це книга”. Заодно пригадали які дитячі книги їм подобались найбільше, а також цікаві історії пов'язані з книгою. Завідувач бібліотеки розповіла про історію виникнення улюбленого свята дітлахів. Потім в цікавих конкурсах пригадали всі міжнародні свята грудня, кращі вітання та побажання на це свято, а також виготовили прикраси для читального залу. І як завжди бажаною гостею на цих засіданнях стала пісня. Спочатку привітали 2 Миколаїв — Лисенка та Покутнього, а також нових членів колективу — сім'ю Москалик.
Дуже приємно було спостерігати, що захоплення сім'єю Покутніх українською культурою дало могутні паростки — грою на баяні почав серйозно займатись їх внук Юрій.
Днем святого Миколая тільки розпочався цикл новорічних свят, а тому фантастичний світ пригод та див чекає у бібліотеці всіх охочих пережити їх разом з героями книг.
Завідувач бібліотекою     Мороз Любов