РІЗДВЯНІ ЯНГОЛИ

Дата: 10.01.2020 13:37

Різдво завжди пов’язане з янголами. У цей день вони спускаються з небес, щоб донести до нас благу звістку. І в той же час, вони є нашими захисниками від темних сил. І саме в Святки (з 6 по 19 січня) всяка нечиста сила найбільш активна. Тому, в кожному будинку обов’язково повинна бути фігурка янгола, яка за віруваннями наших предків, буде захищати усю родину від зла весь наступний рік! Новорічні свята не уявляються нам без подарунків, але зовсім не обов'язково бігти в магазин і скуповувати представлені там дрібнички. Набагато приємніше самостійно виготовити милий подарунок. Такою приємністю може стати Різдвяний Янгол. З давніх-давен, прийнято робити янголів своїми руками. Такими янголятами прикрашають будинок або новорічну красуню – ялинку і дарують своїм близьким. 9.01.2020 року культорганізатор Максимівського СБК Жевнєрова Н.Я. провела майстер клас для вихованців гуртка бісероплетіння «Пролісок» по виготовленню Різдвяних янголів із паперу та ознайомила вихованців із традиціями новорічного святкування на Україні.

Культорганізатор Максимівського СБК                Наталія Жевнєрова