"Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг". Інтегрована гра-вікторина у Максимівській бібліотеці

Дата: 23.01.2020 14:29

День Соборності України – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. В наш буремний, нелегкий час, ідея згуртованості українського народу як ніколи актуальна. Тому бібліотекар Максимівської  сільської бібліотеки Л.І. Кравченко провела 22 січня інтегровану гру-вікторину «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг».

На заході були присутні активні відвідувачі бібліотеки . Уважно вислухавши історичні довідки бібліотекаря, учасники гри з неабиякою наполегливістю відстоювали свою точку зору, з азартом та винахідливістю виборювали бали за правильні відповіді, за потреби використовували довідковий фонд бібліотеки. В бібліотеці для користувачів  була підготовлена книжкова  виставка « Слався Вітчизно. Соборна та вільна»

Соборність землі України – духовне єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів.

Соборність означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну.

Зав. Максимівською бібліотекою Любов Кравченко