День пам’яті Героїв Крут у Максимівському СБК

Дата: 28.01.2020 15:44

«І слава їх встає не вмерши,

Ятрить крізь відстані і час.

Було їх триста. Триста перший –

І ти, І я, І кожен з нас.»

28 січня в Максимівському СБК зібралися юні патріоти щоб вшанувати пам'ять Героїв Крут, згадати героїв «Небесної сотні» та героїв АТО.

Вся Україна вшановувала день памяті Героїв Крут. Вони мали надзвичайно високу мету – відстояти право українського народу жити у власній державі.

Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.

В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це - символ нескореного духу нашої нації.

Запалили свічку та вшановували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. Культорганізатор Максимівського СБК Жевнєрова Н.Я. підготувала інформаційну хвилинку для дітей. А вже з директором Максимівського СБК Семененко Ю.І. діти  переглянули короткометражні фільми про бої під Крутами.

«Любіть Україну, як вірні сини,

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя відділи

Під Крутами всі, як Герої…»