Під знаком Купідона

Дата: 18.02.2020 16:27

"Так ніхто не кохав. Через тисячі літ
лиш приходить подібне кохання.
В день такий розцвітає весна на землі
І земля убирається зрання.."
(В.Сосюра)

Любов надихає, окрилює, дарує серцю веселку. Відчайдушні сміливці кричать про кохання на увесь світ, сором`язливі романтики ревно бережуть таємницю все життя. Хтось оспівує любов у піснях, а хтось пише вірші... День Святого Валентина - чудова нагода розповісти другій половинці про свої почуття.

14 лютого до дня всих закоханих  Максимівському будинку культури   бібліотекарем  Максимівської сільської бібліотеки Л.І.Кравченко була проведена вікторина « Що ви знаєте про День Святого Валентина ?». Мета цього заходу  познайомити учнів з історіями кохання видатних особистостей, зі зразками інтимної лірики;прищеплювати інтерес до поезії, розвивати любов до мистецтва слова; показати учням красу та складність людських почуттів; виховувати вміння розуміти та поважати почуття свої та інших людей, здатність співпереживати; відповідальність перед собою та людьми за свої вчинки.  Культорганізатор Максимівського СБК Н.Я. Жевнєрова підготувала мастер клас по виготовленню  валетнинокУ цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які  висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей. Діти задоволенням приймали участь у конкурсах За що були нагородженні солодкими призамиКохання  надихне вас на романтичні вчинки, а долі героїв романів заставлять замислитись і роздивитись обставини сьогодення під іншим кутом. Раптом щось випадає з вашої уваги...

Кравченко Любов