Кращі з кращих

Дата: 19.02.2020 08:49

З метою активізації роботи бібліотек, популяризації кращих надбань української і світової літератури та покращення комунікації між шкільними та сільськими бібліотеками стартував щорічний обласний конкурс “Найкращий читач Полтавщини” в рамках Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія”.

Щоб довести, що нинішнє покоління цікаве, соціалізоване та самореалізоване завдяки читанню, 18 лютого в приміщенні бібліотеки ліцею зібрались кращі учні 6 -7 класів.

Бурдейна Оля розповіла, що вона захоплюється творами Конан-Дойля, її захоплення детективами та пригодами розділили Кабанець Віталій та Мельник Євген. Терешко Вікторія як і всі дівчата полюбляє одягатись стильно, тому вона переповіла книгу М.Сердюк “Коко Шанель”,

За емоційністю виступів та за підсумками кількості прочитаного за рік перемогли 2 учениці 6 класу — Заболотня Наталія з цікавою розповіддю про життя Ніколи Тесли та Ходаковська Ольга з любов'ю до природи та всього живого, що презентувала книгу М.Коляди “Тварини, які дивують”.
Але на цьому конкурс не завершився, тому попереду нові враження та оригінальні рішення. Бути розумним — завжди модно!

Завідувач сільської бібліотеки Мороз Л.І.