Шановні абітурієнти!Скористайтеся шансом для тих, хто не вступив влітку! Набір на заочну форму навчання з можливістю переходу на денну! Подача документів до 25 березня 2020 року!

Дата: 19.02.2020 09:34

Фото без опису

Полтавський інститут економіки і права та Полтавський коледж Університету «Україна» - науково-навчальний комплекс - пропонує систему ступеневої освіти від кваліфікованого робітника до магістра!

1. Вступ без ЗНО у магістратуру можливий на основі вищої освіти - диплому спеціаліста  або магістра за такими спеціальностями:
  • Спеціальна освіта / Адаптивна фізична культура та реабілітація,
  • Філологія (переклад, англійська, німецька, іспанська мови).
  • Фінанси, банківська справа і страхування,
  • Психологія.

Вступ без ЗНО у магістратуру за спеціальністю Спеціальна освіта / Адаптивна фізична культура та реабілітація можливий на основі вищої освіти - дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра).

Наголошуємо, що відповідно до нових кваліфікаційних вимог для керівників закладів охорони здоров’я, починаючи з 1 січня 2019 року, обіймати керівні посади зможуть кандидати із вищою освітою у галузях знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування».

У зв’язку з цим запрошуємо головних лікарів, їх заступників, старших медичних сестер вступити на навчання за освітніми рівнями бакалавра та магістра за спеціальністю «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа і страхування» і отримати престижний диплом Університету «Україна»!

1. Вступ без ЗНО на навчання за освітнім рівнем бакалавра (ІІ, ІІІ курси) можливий на основі попереднього диплому про вищу освіту (дипломів бакалавра, спеціаліста, магістра) на такі спеціальності:
  • Право,
  • Фінанси, банківська справа і страхування,
  • Спеціальна освіта / Адаптивна фізична культура та реабілітація,
  • Філологія (переклад, англійська, німецька, іспанська мови),
  • Психологія.

1. Вступ на навчання за освітнім рівнем бакалавра (ІІ, ІІІ курси) на основі диплому молодшого спеціаліста здійснюється за результатами ЗНО з української мови і літератури (2017, 2018, 2019 років).

Вступ на навчання за освітнім рівнем бакалавра (ІІ, ІІІ курси) за спеціальністю «Фінанси, банківська справа і страхування» на основі диплому молодшого спеціаліста здійснюється за результатами ЗНО з української мови і літератури  та ЗНО з математики або історії України (2017, 2018, 2019 років).

1. Пропонуємо також вступ без ЗНО за спеціальностями:
  • Право,
  • Облік і оподаткування

на рівень фахового молодшого бакалавра на І курс на основі повної загальної середньої освіти та на ІІ курс на основі диплому кваліфікованого робітника.

1. Пропонуємо отримати робітничу професію на базі повної загальної середньої освіти за такими спеціальностями:
  • Перекладач жестової мови,
  • Секретар керівника,
  • Оператор комп’ютерного набору / Обліковець бухгалтерських даних,
  • Покоївка.

Якщо буде зацікавленість у вступі Ваших співробітників на обрані спеціальності, наші співробітники проведуть зустрічі-консультації у визначені Вами місці та часі.

Чекаємо на Вас за адресою: м.Полтава, вул. Монастирська, 6

Наші контакти:                      0504042804 приймальна комісія