Святкове засідання клубу за інтересами “А пісня — то душа...”

Дата: 06.03.2020 08:03

Напередодні 8 березня сільська бібліотека наповнилась веселим шумом, адже святковий переддень припав на відзначення приємної дати  клубу за інтересами “А пісня  то душа...” виповнилось 2 роки! Традиційно 4 березня клуб звітує про досягнення за рік. 11 засідань  а це свята, визначні дати, презентації нових книг, акції, посиденьки, дні іменинника. Вечір вшанування відомих в селі титанів культури  Черниша Т.І. та Стеценка В.П. запам'ятали всі, хто був присутнім на святі. Творчий колектив клубу вперше подарував свій пісенний талант односельцям на святковому концерті до дня села, популяризуючи українську пісню та запрошуючи охочих приєднатись до любителів співу.
Напередодні жіночого свята лунали пісні про кохання, жінок та про маму. Щиро привітали матір-героїню Іванову М.Ф., що не пропустила жодного засідання клубу. Чоловічий склад ніжними словами привітав жінок від свого імені та вручив солодкі подарунки слабкій статі. Хочеться винести велику подяку сім'ї Коваленків  Анатолію та Марічці, Покутніх  Ользі та Миколі, Заболотній Лідії, Заніздрі Валентині за творче горіння, ентузіазм, збереження українських традицій та подарований людям гарний настрій!
Приємно, що любов до української пісні дала глибоке коріння в родині Покутніх і приклад бабусі та дідуся надихнув внука Юрія на заняття
гри на баяні. На святі присутні з задоволенням послухали декілька номерів в його виконанні. А це означає, що українська пісня буде жити і далі
!

Завідувач бібліотеки  Любов Мороз