СВІТ ГОГОЛЯ СПОВНЕНИЙ ДИВ

Дата: 11.03.2020 08:34

Фото без опису В історії світової культури є безсмертні імена. До них належить ім’я великого українського прозаїка, драматурга, критика і публіциста Миколи Васильовича Гоголя.

Саме Микола Гоголь, поряд із Тарасом Шевченко та  Іваном Котляревським, пробудив Україну до нового життя. Він воскресив у народній пам`яті козацьку славу, романтику  Запорізької Січі, боротьбу за свободу і незалежність. А могутній образ Тараса Бульби навіки став уособленням українського героїзму, мужності й самопожертви. Письменник здобуває безсмертя не тоді, коли його книги стоять на полицях, а коли їх читають. Українцям Микола Гоголь близький національним світобаченням, любов`ю до рідної землі, до своєї батьківщини – Полтавщини М.В. Гоголь  залишив у спадок рідному народові неоціненний доробок з повістей і романів, драматургії та публіцистики, більшу частину яких можна поставити у ряд найвищих досягнень світової літератури. Максимівська сільська бібліотека не залишились осторонь від цієї визначної події і організувала книжкову виставку  «Микола Гоголя - справжній знавець серця»  на якій представлені публікації, що висвітлюють життєвий та творчий шлях письменника.

Бібліотекар Л.І. Кравченко підготувала огляд літератури «Микола Гоголь – творець духовного образу України», про життя і творчість письменника.

Завідуюча Максимівською бібліотекою Любов Кравченко