До уваги громадян! Про визначення санітарних зон у Кременчуцькому районі та організації медико-санітарних заходів

Дата: 22.04.2020 09:08

Доводимо до мешканців Недогарківської громади розпорядження № 15 від 20.04.2020 року Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов"язаної із поширенням коронавірусної хвроби COVID-19 на території Кременчуцького  району Полтавської області

УВАГА! Важлива інформація!!!/26.03

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

20.04.2020                                      м. Кременчук                                     № 15

Про визначення санітарних зони в

Кременчуцькому районі та організації

медико-санітарних заходів

B зв’язку з виявленням на території Кременчуцького району підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу  COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoY-2 y громадян, що мешкають в Кременчуцькому районі:

1. Визначити санітарну зону в межах  внутрішнього периметру:
  •  с. Максимівка, вул. Мічуріна;
  • с. Омельник, вул. Конституції, вул. Центральна;
  • с. Радочини, вул. Набережна, вул. Молодіжна;
  • с. М. Кохнівка, вул. Садова;
  • с. Потоки, вул. Жовтнева;
  • с. Гориславці, вул. Центральна;
  • с. К. Потоки, вул. Миру;
  • с. Піщане, вул. Київська;

Запровадити для мешканців санітарної зони наступні обмеження:

• заборонити вихід з приміщень (помешкань) без засобів індивідуального захисту органів дихання (масок, респіраторів);
  • заборонити переміщення вулицями без поважних причин (виняток – відвідування продуктових магазинів, аптек, лікарень, рух до місця роботи);
  • виконувати неухильне дотримання соціальної дистанції не менше двох метрів у громадських місцях.
  1. Відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Котяй О), та рекомендувати сільському голові Недогарківської (Пащенко В.К.), Омельницької (Шереметьєва О.І.), Кам?янопотоківської (Кравченко Л.М.), Потоківської (Зоря Ю.О.), Піщанської (Красницький О.П.) сільської ради забезпечити проведення дезінфекційних заходів в межах санітарної зони (будинок проживання та зупинки громадського транспорту).
  2. Кременчуцькому міськрайонному управлінню Головного управління ДСНС України у Полтавській області (Геращенко С.) провести обробку дезінфекційним розчином проїзних частин та тротуарів вулиць в межах санітарної зони, забезпечити інформування населення про ситуацію, що склалася за допомогою гучномовних пристроїв.
  3. Кременчуцькому районному відділу Головного управління Національної поліції в Полтавській області (Власенко А.) посилити контроль за виконанням карантинних заходів в межах санітарної зони, впроваджувати відповідні заходи, зазначені в Законі України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби хворобу  (COVID-19)», забезпечити інформування населення про ситуацію, що сталася за допомогою гучномовних пристроїв.
  4. Кременчуцькому міськрайонному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області (Назарець О.), відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (Котяй О.І.) забезпечити контроль за торгівельними закладами щодо неухильного дотримування карантинних заходів, особливу увагу звернути на виконання дезінфекції приміщень, дотримання масочного режиму персоналом та недопуск до приміщень осіб без масок, респіраторів.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Керівник робіт з ліквідації наслідків

медико-біологічної надзвичайної

ситуації                                                                 О.ТЮТЮННИК