Допомога по частковому безробіттю для підтримки бізнесу на період карантину

Дата: 07.05.2020 11:33

Фото без опису

Постанова КМУ № 306 «Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину» від 22.04.2020 р.

Для кого передбачена допомога?

Цією Постановою визначено механізм надання допомоги суб’єктам малого та середнього підприємництва для виплати її працівникам (за виключення осіб, які отримують пенсію та працюють за сумісництвом) у разі втрати ними частини зарплати внаслідок зупинення (скорочення) діяльності.

Який розмір та термін надання допомоги?

Постановою визначено розмір допомоги по частковому безробіттю за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку 2/3 тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати.

Допомога надаватиметься на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення.

Куди та з якими документами слід звернутись?

Для отримання допомоги роботодавець звертається до Кременчуцького МРЦЗ протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності та має надати наступні документи:

1. Заяву у довільній формі (у якій також зазначається інформація про належність роботодавця до суб’єктів малого або середнього підприємництва, та до якої додаються копії підтверджуючих документів, завірених в установленому порядку, щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за попередній календарний рік);

2. Засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням дати початку зупинення(скорочення) діяльності;

3. Відомості про працівників (П. І. Б., реєстраційний номер облікової картки платника податків);

4. Довідку про сплату ЄСВ за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності, виданою ДПС.

Рішення про надання допомоги

Рішення про надання допомоги приймається Полтавським ОЦЗ протягом 3-х робочих днів. Після цього у 3-денний строк укладається договір, в якому визначаються права та обов’язки сторін.

Телефони для довідок:

0536 75 88 23, 0536 75 88 24, 067 556 48 25

Більше інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями:

Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua/https://pracyakremen.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/KremenMRCZ/