Вшанування пам'яті загиблих у роки Другої світової війни

Дата: 12.05.2020 09:52

75-ту мирну весну ми зустрічаємо завдяки самопожертві та героїзму наших ветеранів. Минають роки, але залишається пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні.

9 травня відбулося покладання квітів до меморіального комплексу та пам’ятних знаків, присвяченим подіям у роки Другої світової війни.

Сільський голова Пащенко В.К. , заступник сільського голови Іванов І.А., начальник ВОКСТ Крівченко Л.В., староста с. Максимівка Перешило М.М., голова первинної організації ради ветеранів с. Максимівка Слюсар М.В., працівники сільської ради, Максимівського старостату, будинку культури вшанували пам’ять тих, хто приніс очікуваний мир світу та схилили голови перед полеглими у Другій світовій війні.

Цей день завжди буде в пам'яті майбутніх поколінь. Ніхто не забутий, ніщо не забуто!