Щодо державної допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям

Дата: 13.05.2020 13:59

ДО УВАГИ

ЖИТЕЛІВ НЕДОГАРКІВСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

22 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329 « Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», якою на період дії карантину та на один місяць після дати його відміни запроваджено новий вид державної допомоги на дітей фізичним особам- підприємцям.

Право на призначення допомоги мають фізичні особи-підприємці,

які обрали спрощену систему оподаткування та належить до першої і другої групи платників єдиного податку, за умови сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичним особам-підприємцям.

Допомога призначається на кожну дитину до досягнення нею 10 річного віку( включно).

Допомога призначається управлінням соціального захисту населення за зареєстрованим або фактичним місцем проживання.

Для призначення допомоги заявник подає такі документи:

• заяву за встановленою формою;
  • копії свідоцтво про народження дітей віком до 10 років
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування

(ОК-7)

• копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземців та особи без громадянства)