Зі святом останнього дзвоника!

Дата: 30.05.2020 10:58

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
Щиро вітаю вас зі святом останнього дзвоника, святом, що символізує закінчення навчального року.
Цей рік був і цікавим, і складним водночас для всіх.
На жаль, у зв’язку з карантином ми не зустрілися на традиційному святі Останнього дзвоника, але для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, початок найдовших та найтепліших канікул, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Висловлюю слова щирої вдячності вчителям за щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які ви віддаєте  вихованцям, навіть в таких незвичних умовах, як дистанційне навчання.
Хочу подякувати батькам наших учнів. Адже в цьому році тільки завдяки вашій підтримці, спонуканню дітей до знань, вдалося успішно закінчити навчальний рік.
Сьогодні особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Дорогі випускники! Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю. Попереду у вашому житті ще багато перешкод та випробувань, найближче з яких зовнішнє незалежне оцінювання, яке я бажаю вам успішно скласти. Нехай у вашій пам’яті залишиться якомога більше світлих спогадів про шкільні роки, а попереду у вас доросле життя, повне добрих вчинків та радісних переживань. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвою дорогою, завжди досягати поставленої мети, бути справжніми патріотами, які творять чисте і світле майбутнє.

Тож від виконавчого комітету Недогарківської сільської ради та від себе особисто бажаю учням та вчителям  гарного й цікавого відпочинку, набратися незабутніх вражень та сил перед початком наступної подорожі країною Знань.
Сільський голова Віра Пащенко