Дитячий правовий конкурс "Мамина Конституція" у Недогарківській бібліотеці

Дата: 30.06.2020 12:13

Фото без опису На початку червня стартував дитячий правовий конурс “Мамина конституція”. Всі охочі могли скласти вдома чи в бібліотеці власну конституцію для мами або і для всієї родини. Почесне І місце в боротьбі здобула Хмельнюк Мілана, яка крім маминих обовязків прописала права, які має головна людина в сім`ї. Дівчинка вирішила, що її мама має право: відвідувати кінотеатри, дивитись телевізор, спілкуватись з друзями, їздити на відпочинок та на водосховище, відвідувати ресторани, кафе та клуби, кататись на велосипеді та героскутері, робити макіяж, змінювати зачіски, купляти нові сукні, туфлі та аксесуари, грати в ігри та читати книги та журнали. На ІІ місці опинилась Грицик Анастасія, яка до прав своєї мами добавила ще право висловлювати свою думку, право на помилку та допомогу.

Білокінь Алла, яка виборола почесне ІІІ місце вважає, що її мама зобов`язана: прибирати в будинку, готувати їжу, прати та прасувати речі, полоти на огороді, садити квіти, косити траву та доглядати за рослинами.

За активну участь в конкурсі обидві дівчинки отримали смачне морозиво.

Дорослі читачі напередодні дня Конституції змогли прийняти участь в правовій грі “Конституція - від козаків до сьогодення” та порівняти першу конституцію Пилипа Орлика з сучасною.

Завідувач бібліотекою Мороз Любов