МВС запустило чат-бот щодо протидії домашньому насильству в умовах карантину

Дата: 07.08.2020 09:57

Чат-бот #ДійПротиНасильства працює у месенджері Telegram та створений Міністерством внутрішніх справ України у тісній співпраці з Харківським університетом внутрішніх справ та Національною поліцією України.

Фото без опису

Відтак Міністерство внутрішніх справ та Національна поліція  підготували план безпеки, який включає ряд рекомендацій для людей, у яких під час самоізоляції є ризик постраждати від домашнього насильства.

Рекомендації  зроблено  максимально лаконічно, з доступним викладом. Їх  поширено у інформаційному просторі. Крім того, поліцейські будуть розміщувати   зазначену інформацію на дошках оголошень поблизу  житлових будинків.

Фото без опису

Зокрема чат-бот дає можливість зателефонувати на лінію 102. Також він містить інформацію щодо інших гарячих ліній, які можуть надати консультацію у випадку домашнього насильства. Крім того, громадяни зможуть  комунікувати в режимі онлайн з юристами центрів безоплатної правової допомоги та отримувати юридичні консультації.

Чат-бот @police_helpbot діє в месенджері Telegram та акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство.

Чат-бот може:

- допомогти викликати служби допомоги (поліцію і швидку);

- переадресувати на спеціалістів безоплатної правової допомоги, які в свою чергу нададуть юридичну консультацію в онлайн-режимі;

- надати контакти інших служб допомоги;

- роз’яснити, що таке домашнє насильство та як протидіяти цьому явищу, повноваження органів і установ, які здійснюють заходи з попередження домашнього насильства.

Якщо ви страждаєте від домашнього насильства, або є свідком цього явища - телефонуйте на лінію 102. Ваші дії допоможуть врятувати життя!