Яблуневий Спас завітав до ЗДО "Веселка"

Дата: 19.08.2020 15:55

Всі православні  християни у ці дні відмічають свято Пребреображення Господнього.

Яблуневий Спас завітав до ЗДО "Веселка" Недогарківсвької сільської ради. Яблуко є символом благополуччя, родючості та злагоди у сім`ї. Віряни цього дня ідуть до церкви та освячують дари серпня. А дошкільнята ЗДО "Веселка" були ознайомлені з історією походження, особливостями святкування, традиціями та повір`ями, повязаними з другим Спасом. Ця невелика традиція закладу,  відзначати серпневі свята, є своєрідним фундаментом для формування у вихованців шанобливого ставлення до українського народу, любові до рідного краю, гордості за свою Батьківщину.

З нагоди свята вітаємо Всіх і  бажаємо бути здоровими, щасливими і нехай Божа благодать завжди буде з Вами!