Освітня комунікація в дії!

Дата: 08.09.2020 15:53

Дієва співпраця Максимівського ліцею та Ліцею № 144 м. Києва продовжується! Цього разу до славних максимівських земель завітала координаторка всеукраїнських та міжнародних молодіжних громадських ініціатив, учителька географії, гід-екскурсовод та просто чудова людина Оксана Євгенівна Данилова.

Два дні цікавої та продуктивної комунікації! Підбиття підсумків проробленої взаємодії; обговорення сучасних реалій та перспектив компетентнісного підходу в освіті, рефлексії щодо дистанційного навчання й усе це на березі Кременчуцького водосховища, на мальовничих схилах Пивихи та у історико-краєзнавчому музеї Максимівського ліцею!

Теплим та водночас емоційним підсумком дводенного освітнього вояжу стала зустріч з Головою Недогарківської ОТГ Вірою Костянтинівною Пащенко, яка відзначила важливість підтримки подальшої співпраці між закладами освіти та висловила надію на те, що скоро настануть часи, коли наші учні знову зможуть спільно реалізовувати проєкти.