Cвято "Поклик джунглів" у ЗДО " Веселка"

Дата: 11.09.2020 13:46

З нагоди дня фізичної культури і спорту в ЗДО " Веселка" в старшій групі  було проведено свято "Поклик джунглів". Кожен із діток уявив себе мандрівником і шукачем скарбів. З великим захопленням долали перешкоди до печери зі скарбами,  яку охороняли мумії. На привалі діти варили кашу. Всі діти були переможцями тому, що кожний із них знайшов свою часточку добра зміцнили дружбу, випробували себе на міцність, тому ми говоримо: "Молодці".А в молодшій групі проведено спортивну розвагу "У пошуках лісовичка"  Діти поетапно виконували завдання лісовичка: збирали "кавуни" на полі та виконували з ними вправи, ішли змійкою між" густими деревами", прлазили в "тунелі",стрибали з купини на купину, збирали ягоди на лісовій галявині, переступали через повалені в лісі дерева,грали в рухливу гру "Знайди свій колір",знайшли де заховався Лісовичок.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису