День пам’яті героїв Крут в Максимівці!

Дата: 31.01.2018 16:24

«На Аскольдовій могилі

Поховали їх –

Тридцять мучнів українців,

Славних молодих…

На Аскольдовій Могилі Український цвіт –

По кривавій по дорозі

Нам іти у світ…»

29 січня вся Україна вшановувала 100 років від дня пам’яті Героїв Крут. Вони мали надзвичайно високу мету – відстояти право українського народу жити у власній державі.

Юні патріоти із села Максимівки та жителі села 30 січня зібралися у сільському Будинку культури, щоб вшанувати пам'ять загиблих, згадати героїв «Небесної сотні» та героїв АТО.

Юні українці, що понад усе ставлять свою Батьківщину – найбільша цінність держави. Саме ці люди, готові діяти, коли інші думають, що виходу немає. Приклад полеглих Героїв завжди нагадує їм та нам, що ціна незалежності – надзвичайно велика і лише ми можемо відстояти її.

Про це і говорилося на нашому заході.

Вшановували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. Завідуюча  сільською бібліотекою Л.І. Кравченко розповіла біографію загиблого в зоні АТО нашого земляка Крівченко С.Ф. Всі присутні мали змогу переглянути виставку «». Переглянули короткометражні фільми про бої під Крутами, про події на майдані Незалежності, фото загиблих Кременчужан в зоні АТО.

На їх честь діти розповідали вірші, лунали пісні.

Захід був підготовлений за участі учителя історії Максимівського НВК Пилипенка В.В. та працівниками культури.

Віримо. Пам’ятаємо. Цінуємо.

Директор

Максимівського СБК                                                           Ю.І. Семененко