21 вересня учні Максимівського ліцею долучилися до святкування Міжнародного дня миру. Учнівським самоврядуванням було організовано фотофлешмоб та проведено акцію "Голуб миру".

Дата: 25.09.2020 13:23

Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада1982 року і спочатку відзначався в 3-й вівторок вересня, а починаючи з 2002року Міжнародний День Миру щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня. Генеральна Асамблея закликала всіх держав-членів Організації Об’єднаних Націй, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості.

Тетяна Каптан

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)