Недогарки відзначили День села

Дата: 28.09.2020 11:48

26 вересня відзначили 77-му річницю визволення сіл Недогарки та Р.-Донівка від нацистських загарбників. Зранку відбувся урочистий мітинг-реквієм. Панахиду по загиблим провів настоятель Храму Михайла Архангела отець Олександр. Працівники виконавчого комітету сільської ради, ВОКСТу, Недогарківського ліцею, ДНЗ «Барвінок» поклали квіти до Братської могили та вшанували загиблих хвилиною мовчання. Ввечері ж на мешканців та гостей села чекав яскравий концерт, який подарували гості з Семенівської ОТГ. Чого вартувало тільки музичне вітання від голови Семенівської громади Людмили Милашевич. Виступи кращих аматорів Семенівщини, зразкового танцювального колективу, Заслуженого артиста України стали чудовим подарунком для мешканців Недогарок. З привітаннями до мешканців села звернулись голова громади Віра Пащенко, також голова Піщанської ОТГ Олександр Красницький та односельчанин, учасник АТО Юрій Самойленко. Окрім концерту, на Святі села працювали безкоштовні атракціони, а смачна солодка вата та попкорн ще більше підняли настрій дітей.