Історія села Недогарки: минуле і сьогодення

Дата: 30.09.2020 09:52

Фото без опису25 вересня в приміщенні Недогарківської сільської бібліотеки спільно з бібліотекою Недогарківського ліцею було проведено тематичний захід “Історія села Недогарки: минуле і сьогодення”. Учні 5 класу прийняли участь у вікторині “Походження назви твоєї вулиці”, яку для них підготувала завідувач сільської бібліотеки Мороз Любов, дізналися багато нового та запам`ятали нові імена героїв, на честь яких і названі більшість вулиць села.

Вдивляючись в фотографії тих, завдяки кому наше село було звільнене від ворожого іга, бібліотекар ліцею Левченко Валентина розповіла щемливі історії про ветеранів радянсько-німецької війни, які закарбувались в її пам`яті ще з дитинства.

Діти з цікавістю переглянули книжкову виставку “Дніпро - ріка героїв” та пообіцяли берегти і передавати священну память про минуле своїм нащадкам.

Завідувач бібліотекою Мороз Любов