“Ми - нащадки козаків!”

Дата: 15.10.2020 08:38

Фото без опису Патріотичний захід під такою назвою пройшов 13 жовтня в дошкільному навчальному закладі “Барвінок”. Діти у святковому вбранні та у вишиванках розповіли одне одному про те, що вони знають про козаків та Запорізьку Січ, декламували вірші та співали пісні про козацьку волю та Україну.

Вразив присутніх козацький танок у виконанні хлопців старшої групи, в якому були використані елементи бойового гопака.

Щоб довести те, що наші діти гідні історичної памяті, всі разом змагались у спритності та вмілості у спортивних естафетах. Перемогла команда “Козацькі серця”. Підсумком свята стали слова фінальної пісні:

“Україна - наша мати

І про неї вільний спів.