Свято Осені в Недогарківському ДНЗ “Барвінок”

Дата: 09.11.2020 11:48

Фото без опису З самого ранку в п`ятницю 6 листопада в дитячому навчальному закладі “Барвінок” відбувались всілякі дива. Спочатку на старшу групу завітала Білочка (Філєва В.) та принесла осінні плоди. Потім найменші “зайчики” ховались за осінніми листочками та кружляли з ними в танку. Набігла хмарка, їй присвятили пісеньку та затанцювали з дощиком під парасольками дівчатка старшої групи. В центрі уваги з`явився господар Гарбуз (Гончаров К.), покликав Диню (Помуран А.) та Огірочка (Пономаренко А.), танцював з Морквинкою (Добровольська Д.) та Буряком (Криса О.) А Картопелька (Мовчан Н.) показала танок-розвагу для вихованців молодшої групи. Сорока (Мовчан Н.) та Ворона (Помуран А.) хвалились хто з них краще. А потім ведуча свята (Яцик Н.О.) запросила всіх разом потанцювати з осіннім листям.

А об`єднала всі ці персонажі Чарівниця Осінь (Мороз Л.І.). Вона вручила солодкі призи від батьків для всіх учасників свята та оголосила запальну дискотеку. А ще батьки разом з дітьми вдома виготовили цікаві композиції з овочів, за що їм велике спасибі.

Cлова фінальної пісні “Нехай радіють всі - дорослі і малі!” стали підсумком незвичного свята.

Музкерівник       Мороз Любов