Перший крок по вирішенню питання зі сміттям у громаді зроблено

Дата: 12.11.2020 14:12

Фото без опису

Виконавчим комітетом Недогарківської сільської ради на чолі із сільським головою Вірою Пащенко було придбано 10  євроконтейнерів для твердих побутових відходів, які були привезені до нашої громади 11 листопада цього року.

Мрія про сміттєві баки/контейнери у населених пунктах громади не покидала нас два довгих роки. І все щось ставало на заваді: то область не провела тендер на придбання сміттєвих баків, то інші невідкладні справи (будівництво Максимівської амбулаторії, Недогарківського спортзалу, тощо). І ось нарешті мрія здійснилася. 10 новеньких оцинкованих контейнерів, об’ємом по 1100 літрів придбані за кошти місцевого бюджету (близько 80 тис. грн.) та розподілені порівну між селами Максимівка та Недогарки. За попередніми планами, контейнерами будуть забезпечені заклади освіти (ліцеї та дитсадочки) та медичні заклади (амбулаторії) у двох населених пунктах.

Це придбання планувалося як перший крок масштабного проєкту, направленого на вирішення проблеми із твердими побутовими відходами на території громади. Чи продовжить цю програму новообрана влада Піщанської ОТГ покаже час…

Виконавчий комітет Недогарківської сільської ради