День прощання зі школою

28 травня 2016 р. в школах Недогарківської сільської ради пройшов випускний вечір - найочікуваніше свято одинадцятикласників. Його без перебільшення можна назвати святом юності та краси. Вручення атестатів про повну загальну середню освіту, дівчата у гарних сукнях, хлопці у костюмах, обмін побажаннями, сльози і сміх, зустріч сонця – це те, що не забудеться. Випускники вродливі, по-дорослому серйозні, схвильовані, але щасливі, вони не стримували ні усмішок, ні сліз.

16:05 06.06.2016

ВІТАЄМО ВСІХ ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

27 травня у навчальних закладах Недогарківської сільської ради о 9-ій годині ранку розпочалася урочиста лінійка, присвячена святу “Останнього дзвоника”. Школа проводжала випускників  11-х класів. Відбулося нагородження численних переможців олімпіад всіх рівнів, переможців МАН, спортивних змагань. На святі панував урочистий настрій. Адміністрація, гості  і вчителі бажали учням-випускникам достойного і щастливого життєвого шляху. Учні та батьки подякували школі за високий рівень навчальної підготовки, за виховання, та незабутні шкільні роки. Сяяли прекрасні схвильовані обличчя учнів, батьків, вчителів.

13:50 06.06.2016

30 років Чорнобильської катастрофи

Ми — атомні заложники прогресу Вже в нас нема ні лісу ні небес Так і живем од стресу і до стресу Абетку смерті маємо — АЕС...                    Ліна костенко

16:21 26.04.2016

Новини школи

Іщенко Юлія, учениця 8 класу посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсу дитячого      малюнку "Охорона праці очима дітей" Грамоту вручила Білик О.О., представник відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в Кременчуцькому районі

13:49 20.04.2016

Рішення про утворення Недогарківської об’єднаної сільської територіальної громади.

Рішенням тридцятої позачергової сесії шостого скликання Полтавської обласної ради  від 13 серпня 2015 року «Про утворення Недогарківської об’єднаної сільської територіальної громади, Кременчуцького району Полтавської області та призначення перших місцевих виборів депутатів Недогарківської сільської ради та Недогарківського сільського голови» утворено Недогарківську об’єднану сільську територіальну громаду з центром у селі Недогарки Кременчуцького району Полтавської області шляхом об’єднання територіальних громад сіл: Недогарки, Рокитне-Донівка, Панівка і Пащенівка Недогарківської сільської ради та села Максимівка Максимівської сільської ради

10:45 13.08.2015