Свято Осені в Недогарківському ДНЗ “Барвінок”

З самого ранку в п`ятницю 6 листопада в дитячому навчальному закладі “Барвінок” відбувались всілякі дива. Спочатку на старшу групу завітала Білочка (Філєва В.) та принесла осінні плоди. Потім найменші “зайчики” ховались за осінніми листочками та кружляли з ними в танку. Набігла хмарка, їй присвятили пісеньку та затанцювали з дощиком під парасольками дівчатка старшої групи. В центрі уваги з`явився господар Гарбуз (Гончаров К.), покликав Диню (Помуран А.) та Огірочка (Пономаренко А.), танцював з Морквинкою (Добровольська Д.) та Буряком (Криса О.) А Картопелька (Мовчан Н.) показала танок-розвагу для вихованців молодшої групи. Сорока (Мовчан Н.) та Ворона (Помуран А.) хвалились хто з них краще. А потім ведуча свята (Яцик Н.О.) запросила всіх разом потанцювати з осіннім листям.

11:48 09.11.2020

У Максимівському дитсадку "Веселка" проведено захід до Дня української писемності та мови

Рідне слово... Воно у віршах і піснях, у казках і прислівях, у загадках. Воно зачаровує і голубить, окриляє та ніжить.9 листопада, у День української писемності та мови у ЗДО "Веселка" проведено захід "Наша мова калинова". Діти збагатили свої знання про поетів, письменників, їх твори, любов до національних традицій, народної мудрості; вихованці інсценізували казку, читали вірші, виконали колективну роботу, виготовивши символ України - калину, використавши нетрадиційну техніку малювання.

11:37 09.11.2020