"День гарбуза" у Максимівській "Веселці"

23 жовтня в ЗДО"Веселка" пройшов День гарбуза. Діти познайомилися зі справжніми  гарбузами, обстежували і описували їх, спостерігали за різними сортами гарбузів, збирали насіння, прикрашали і  розфарбовували . Робили їжачка, діда та бабу, читали художні твори, співали пісні, грали в ігри з гарбузом.  За вечерею смакували смачною гарбузовою кашею.Було весело, цікаво і смачно.

14:25 23.10.2020

Нові виклики постали перед освітнім процесом, але вчителі Максимівського ліцею напоготові

Педагогічна рада стала майданчиком для обговорення нормативних нововведень. Напрацювали алгоритм переходу до змішаного навчання. Обговорили перспективу побудови дієвої індивідуальної освітньої траєкторії вчителя та учня. Випробували можливості інноваційних засобів візуалізації на прикладі віртуальної дошки Miro.

13:42 23.10.2020

“Ми - нащадки козаків!”

Патріотичний захід під такою назвою пройшов 13 жовтня в дошкільному навчальному закладі “Барвінок”. Діти у святковому вбранні та у вишиванках розповіли одне одному про те, що вони знають про козаків та Запорізьку Січ, декламували вірші та співали пісні про козацьку волю та Україну.

08:38 15.10.2020

СВЯТО КАЛИНИ У МАКСИМІВСЬКОМУ СБК

На передодні свята Українського козацтва та Дня Захисника України, культорганізатор Максимівського СБК Н.Я. Жевнєрова провела захід для дітей «Без верби і калини – немає України».

08:23 15.10.2020