В традиціях живе душа народу

Оскільки свято Андрія привід для розваг, веселощів і бешкетувань, то і учні Максимівського ліцею не стояли осторонь. З особливим запалом на базі ліцею пройшов розважально-виховний захід "Від зірниці до зірниці хай лунають вечорниці". Класний керівник 8 класу Масляник Т.В. разом культорганізатором Максимівського СБК Жевнєровою Н.Я. ознайомили дітей з традиціями українського народу. Не обійшлось і без кусання калити, народних пісень, патріотичних віршів і запальних танців, а також багатьох інших розважальних конкурсів.

16:13 16.12.2019

Консультант роботодавця: ваш помічник на ринку праці!

Державна служба зайнятості сьогодні діє на відкритому ринку праці, який висуває високі вимоги до учасників. Щоб конкурувати з численними приватними агентствами, Службінеобхідномати суттєві переваги і не лише безоплатність послуг, а клієнторієнтованість, швидкість і зручність обслуговування, доступність і різноплановість сервісів.

16:27 12.12.2019

Казка в гостях

З метою активізації читання та посилення інтересу дітей до книги, завідувач бібліотекою ліцею Левченко В.Г. та сільський бібліотекар Мороз Л.І. вирішили в ігровій формі донести інформацію про казки найменшим.З далекої Лапландії на санях з Чарівним Оленем на минулому тижні прибула до першокласників в гості Королева казки. Веселий перформенс був насичений конкурсами.

15:00 11.12.2019

Дев'ять кроків для створення фермерського господарства

Фермерське господарство є формою підприємницької діяльності громадян із створенням юридичної особи, які виявили бажання виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, займатися її переробкою та реалізацією з метою отримання прибутку на земельних ділянках, наданих їм для ведення фермерського господарства, відповідно до закону.

10:21 05.12.2019