Щодо захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції на Полтавщині

За інформацією ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України», в Полтавській  області за 7 тиждень 2019 року (станом на 18.02.2019 р.) захворюваність на гострі респіраторні інфекції на стабільному рівні. Показник нижче епідпорогового. За тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 747 осіб. Захворюваність зросла на 1%. Показник на 63% нижче епідпорогового. Дітей захворіло 3тисячі 538 осіб, що складає 62% від усіх захворілих.У поточному епідсезоні  визначається циркуляція вірусу грипу А Н1N1 (4 позитивних), продовжується також виявлення вірусу грипу А Н3N2 (1 позитивний). Госпіталізовано по області 259 хворих на  ГРІ, що складає 4,5% від кількості захворілих.

14:25 19.02.2019

Цей одвічний біль - Афганістан

14-15 лютого 2019 року на території  Недогарківської сільської ради відбулися заходи, приурочені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

10:15 18.02.2019

Вшанування  учасників бойових дій  на території інших держав у Максимівському НВК

Вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Максимівському НВК

15 лютого до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Максимівському НВК викладачем Захисту Вітчизни Петровим В.І. проведено урок Мужності для учнів 7-11 класів.  На урок було запрошено учасника  бойових дій в Афганістані Пасішника Станіслава Володимировича, випускника Максимівської середньої школи, жителя с. Максимівка, який розповів про ті складні та героїчні солдатські будні.

14:38 15.02.2019

Акція до Міжнародного дня дарування книг у Максимівській бібліотеці

Жителі села Максимівки приєдналися до міжнародної акції «Подаруй бібліотеці книгу», яка проводиться 14 лютого з 2012 року в різних країнах світу. Ініціатором, цього заходу, стала багатодітна мама, жителька США, Еммі Бродмур.

16:12 14.02.2019

ПТАШИНА ЇДАЛЬНЯ

Учні 2 класу Максимівського навчально-виховного комплексу (класовод Скринько Л.Я.) працюють над навчальним проектом із природознавства "Пташина їдальня".

08:41 11.02.2019

2 лютого світ відзначає День водно-болотних територій

Водно-болотними угіддями вважаються природні комплекси боліт, заплавних лук і лісів, а також плавні та мілководні водойми чи їх ділянки глибиною до 6 метрів. Крім прісних територій, сюди відносять також солонкуваті та солоні, наприклад, морські акваторії, глибина яких під час відпливу також не перевищує 6 метрів.

13:59 08.02.2019