Відзначили ювілей

Дев'ятого вересня 1769-го року народився відомий український письменник, поет, громадський діяч, зачинатель нової української літературної мови Іван Котляревський.

08:38 13.09.2019

«Розумним Бути Модно» - всеукраїнський конкурс для студентів. За кращі есе переможці отримають грошові гранти на навчання та/або стипендіальне забезпечення! Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року.

Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно» запрошує приєднатися до участі студентів-мешканців громади. Роботи приймаються до 30 вересня 2019 року включно. Участь в конкурсі абсолютно безкоштовна та відбувається на добровільних засадах - з власного бажання конкурсанта.

09:39 12.09.2019

Допомога по безробіттю: умови отримання та строки виплати

Так сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є !

15:26 10.09.2019

Відбудеться засідання виконавчого комітету Недогарківської сільської ради

У вівторок, 10 вересня 2019 року о 15.00 у приміщенні сільської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Недогарківської сільської ради. На повістку денну засідання виносяться питання щодо святкування Дня визволення у громаді, внесення змін до бюджету громади та розгляд заяв громадян.

08:41 09.09.2019

Оголошення про конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Недогарківської сільської ради Кременчуцького району  Полтавської області

Оголошення про конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти «Веселка» Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області:

14:20 06.09.2019

Оголошення про конкурс на посаду керівника (директора) Максимівського ліцею Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Відділ освіти, культури, спорту та туризму виконавчого комітету Недогарківської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора Максимівського ліцею  Недогарківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області:

14:31 05.09.2019

Фестиваль «Омельницьке розмаїття» в с. Омельник

01 вересня в селі Омельник відбувся X регіональний фестиваль фольклорної творчості «Омельницьке розмаїття».  В цьому фестивалі взяли участь жіночий вокальний ансамбль Максимівського СБК «Дивоцвіт» та дует у складі Карпич Зінаїди та Семененко Юлії. Акомпанував П.П. Волювач. Жіночий вокальний ансамбль був нагороджений дипломом в номінації «Неопалима купина», а дует був нагороджений дипломом у номінації «Коли Боги приходять в гості».

10:19 04.09.2019