Фестиваль «Золоте колосся Полтавщини» в с. Салівка

31 серпня в селі Салівка дует Максимівського СБК  у складі Карпич Зінаїди та Семененко Юлії брав участь у третьому регіональний гастрономічно – фольклорному фестивалі «Золоте колосся Полтавщини». Для всіх присутніх звучали веселі українські пісні. За активну участь дует був нагороджений подякою.

10:12 04.09.2019

Увага! Деякі уточнення щодо робіт ПрАТ "Кременчукгаз" на території с. Недогарки 04 та 05  вересня 2019 року

Увага! Деякі уточнення щодо робіт ПрАТ "Кременчукгаз" на території с. Недогарки 04 та 05 вересня 2019 року

Згідно інформації, наданої виконавчому комітету Неогарківської сільської ради працівниками ПрАТ "Кременчукгаз", роботи по реконструкції шафових регуляторних пунктів (ШРП), які будуть проводитися 04 та 05 вересня у с. Недогарки, передбачають у собі перевірку зміни тиску газу у трубах. Тому на час проведення робіт необхідно перекрити газові крани (вентилі) у приміщеннях приватних осель, бажано щоб вдома були господарі. При неможливості бути присутніми вдома, прохання до господарів - перекрити газові прилади та крани, про що залишити на огорожі повідомлення "Крани перекриті". Прохання до осіб, які мають дітей - провести із діти бесіду про заборону використання газу та експлуатації газових приладів у даний період.

14:11 03.09.2019

А чи відомо Вам, коли в української гривні день народження?

Уявляєте? 23 роки тому Україна провела грошову реформу, внаслідок якої з'явилася гривня. Так, 2 вересня 1996 року, Національний Банк України випустив в обіг українські банкноти і розмінні монети. Тоді ж була припинена емісія карбованців, які відтоді потрібно було міняти на гривні.

10:35 03.09.2019

Термінове оголошення від адміністрації ПрАТ «Кременчукгаз»  на 05 вересня 2019 року !!!

Термінове оголошення від адміністрації ПрАТ «Кременчукгаз» на 05 вересня 2019 року !!!

Шановні мешканці с. Недогарки. ПрАТ «Кременчукгаз» повідомляє, що 5 вересня 2019 року будуть проводитися роботи по реконструкції шафових регуляторних пунктів (ШРП), які забезпечують газопостачання Вашого села.

14:54 02.09.2019

Термінове оголошення від адміністрації ПрАТ «Кременчукгаз» на 04 вересня 2019 року !!!

Шановні мешканці с. Недогарки. ПрАТ «Кременчукгаз» повідомляє, що 4 вересня 2019 року будуть проводитися роботи по реконструкції шафових регуляторних пунктів (ШРП), які забезпечують газопостачання Вашого села.

14:53 02.09.2019

Вшанували пам"ять

24 серпня працівники культури, школи, староста села та учні 11 класу вшанували пам'ять Крівченка Сергія Федоровича, який загинув захищаючи цілісність Незалежної України, покладанням квітів біля меморіальної дошки та встановленням флагштоку на кладовищі біля його могили.

15:25 29.08.2019

День Незалежності в Максимівському СБК

24 серпня в Максимівському СБК відбувся святковий концерт присвячений 28 річниці Незалежності України. Під час концерту з привітальним словом до глядачів звернулися: заступник Недогарківського сільського голови Ігор Іванов та староста села Максимівки Микола Перешило.

09:55 29.08.2019