Проект Недогарківського ліцею «Історія моєї родини у Другій світовій війні»

Минає 75 років після закінчення Другої світової війни. Народилося не одне покоління, та пам'ять людська свято береже спогади про тих, хто завоював мир для нащадків. Кожна родина відчула на собі ціну Перемоги. Цього року поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 вплинуло на звичний хід життя. Ми не в змозі відвідати місця поховання рідних, що загинули у Другій світовій війні, проте ми не маємо права забути їх подвиг. Цьогоріч Недогарківський ліцей створив проект «Історія моєї родини у Другій світовій війні». Проект складається з розповідей учнів, учителів та колишніх випускників навчального закладу.  Ось деякі з них.

10:20 08.05.2020

Безоплатна правова допомога: щорічні відпустки,порядок та умови надання

Наближається сезон відпусток. Можливо за теперішніх обставин складно планувати подорожі, але право на відпочинок невід’ємне і хочемо нагадати про тривалість та умови отримання щорічних відпусток.

15:59 28.04.2020

Щодо визначення пільгового стажу

Згідно зі статтею 7 Закону України «Про охорону праці» працівники, зайняті на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, безплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, мають право на оплачувані перерви санітарно – оздоровчого призначення, скорочену тривалість робочого часу, щорічну додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці в підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством.

15:57 28.04.2020

Оплата часу простою під час дії карантину

Статтею 34 КЗпПУ визначено поняття простою. Отже, простій –призупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами.

14:56 27.04.2020

Про збереження за військовослужбовцем місця роботи і середнього заробітку

П. 15 Указу Президента України «Про Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України» визначено, що з громадянами, які добровільно вступають на військову службу, укладається, зокрема, контракт про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України - письмова угода, що укладається між громадянином і державою, від імені якої виступає Міністерство оборони України, для встановлення правових відносин між сторонами під час проходження військової служби.

14:54 27.04.2020

Відбудеться засідання виконавчого комітету Недогарківської сільської ради

У вівторок, 28 квітня 2020 року, о 15. 00 у приміщенні Недогарківської сільського клубу відбудеться засідання виконавчого комітету Недогарківської сільської ради. На розгляд виконавчого комітету виносяться наступні питання:

11:35 27.04.2020