Про ВДЯЧНІСТЬ та РОЗУМІННЯ

Весна, на яку ми так очікували, прийшла. Та принесла вона нам не весняне тепло, а справжні зимові випробування.

13:17 02.03.2018

Пізнай себе, свій рід, свій нарід  - 2018

Пізнай себе, свій рід, свій нарід - 2018

21-23 лютого 2018 року Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, КЗ "Харківська обласна станція юних туристів" сумісно з Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна провели ХІІ Всеукраїнську філосовську історико-краєзнавчу конференцію учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід".

12:41 27.02.2018

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад ініціює селянську підтримку в Україні проекту Декларації Організації Об’єднаних Націй про права селян та інших людей, які працюють у сільській місцевості

09:59 26.02.2018

Свято Масляної у Недогарках

Вже на наступний день після проведення Дня закоханих, учасники художньої самодіяльності Недогарківського клубу подарували жителям села багате національним колоритом свято Масляної. Концерт відзначився не лише піснями і танцями, а і різноманітними конкурсами та змаганнями. Місцеві майстрині (Василенко Тетяна, Проскурня Діана та Нетребко Віталіна) порадували недогарців виставкою своїх робіт. Але, мабуть, найбільше всім сподобалися страви, приготовані учасниками художньої самодіяльності на відкритому вогнищі. Звісно, особливої вдячності заслуговують люди, які відгукнулися на наше прохання і принесли продукти.

14:21 23.02.2018

Коли два серця б’ються разом

В п’ятницю, 17 лютого у Недогарківському сільському клубі відбувся концерт, присвячений Дню закоханих. Епіграфом до цього свята стали слова:« З коханими не розлучайтесь!» Виступ кожного з виконавців відгукнувся ніжністю і теплом в серці кожного з гостей свята. «Концерт пройшов на одному диханні» - саме так прокоментували захід глядачі.

14:07 23.02.2018