Великодні розваги в ДНЗ "Барвінок"

В наш рідний край весна прийшла                                                                       Нам всім Великдень принесла                                                                       Горять свічки, блищать ікони                                                                       Земля в молитві до небес                                                                        Христос Воскрес                                                                        Христос Воскрес!!!

14:28 12.04.2018

ЖИТТЯ БЕЗ СМІТТЯ

05 квітня 2018 року в Максимівському  НВК відбувся конкурс проектів екологічного спрямування  «Життя без сміття» серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Недогарківської сільської ради за ініціативи члена виконавчого комітету Недогарківської сільської ради, мешканця села Максимівка Горюнова Анатолія Семеновича. Метою конкурсу було залучення  старшокласників до вирішення  проблеми збереження  навколишнього середовища та розв’язання  конкретної соціальної проблеми місцевої громади.

15:59 10.04.2018