Свято під назвою "Канікули" у Недогарківській бібліотеці

Святкуванням дня захисту дітей лише почалися приємні сюрпризи для недогарківських дітлахів. 5 червня на всіх, хто відвідує пришкільний оздоровчий табір, чекав святковий захід «Канікули – це весело!» в приміщенні сільської бібліотеки-філії. Спочатку всі присутні змагались в умінні розгадувати загадки, потім всі разом допомагали славнозвісному Незнайці шукати риму до слова «пакля».

16:10 06.06.2018

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У МАКСИМІВЦІ

1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Цього дня кращих учнів Максимівського НВК та Недогарківської ЗОШ гостинно запросили на свято до Максимівського Будинку культури. На дітей чекав святковий концерт, нагородження призами, за участь в різних конкурсах, в яких вони брали участь протягом року, весела дискотека, смачна каша, та цікаві мультфільми. Учасники художньої самодіяльності не стояли осторонь, а приймали активну участь.

16:01 06.06.2018

Про підтримку сільськогосподарських товаровиробників (компенсація на оновлення с/г техніки)

Департамент агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації нагадує про те, що в області діє «Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року», відповідно до якої компенсується 30% вартості придбаної в поточному році нової малогабаритної самохідної сільськогосподарської техніки виробленої в Україні (потужністю до 40 кВт), з урахуванням податку на додану вартість, фермерським господарствам (селянським фермерським господарствам), сімейним фермерським господарствам, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані на території Полтавської області.

12:02 05.06.2018

ЗВЕРНЕННЯ Священного Синоду Української Православної Церкви до єпископату, духовенства, чернецтва та мирян з приводу ініціатив щодо «надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні»

Синод звернувся до вірних УПЦ щодо інформації про можливість «надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні»

09:46 05.06.2018

ДИТИНСТВА ЧИСТЕ ДЖЕРЕЛО

Цікаво і незвичайно пройшло свято до Дня захисту дітей у Недогарківській громаді. Учні Максимівського НВК і Недогарківської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися у Максимівському сільському будинку культури, де для них було організоване свято «Дитинства чисте джерело». Команди школярів навчальних закладів змагалися уквесті "Україна - моя Батьківщина", фінішом було складання українського вінка. Для створення святкової, творчої, позитивної атмосфери спілкування дітей працівниками культури було організовано концерт, веселі танці та  перегляд мультфільмів. Сільський голова Пащенко В.К., начальник відділу освіти..культури, спорту та туризму Крівченко Л.В.. здійснили нагородження переможців та призерів районного фестивалю «Веселкові береги Дніпра».

09:36 05.06.2018