Памятаємо! Перемагаємо!

Офіційне свято перемоги над нацизмом відзначається у Європі 8 травня. З 2005 року цей день проголошено Генасамблеєю ООН Днем пам'яті та примирення. День па?м'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами-учасниками Другої світової війни—пам'ятний день в Україні, який відзначають в річницю капітуляції нацистської Німеччини.

14:21 13.05.2019

Рекрутинг — нова послуга Служби зайнятості

У міру розвитку ринок праці зазнає безліч перетворень. Якщо колись основною проблемою був пошук підходящої роботи, то зараз все складніше стає знайти не хорошу посаду, а грамотного фахівця.

13:40 13.05.2019

Дорогами фронтових пісень

Свято зі сльозами на очах. День памяті про тих, хто не роздумуючи віддав своє життя за мирне небо. Для кожного з нас, День Перемоги - це символ жертовності, героїчного минулого, величі духу та єднання у спільній боротьбі Європейських держав заради миру. Сімдесят чотири роки тому український народ, наші земляки разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть нацизму.

13:01 13.05.2019

О, Писанко! Ти символ України!

Навесні, коли весь світ оживає від зимового сну, до нас приходить писанка як провісник світлого Воскресіння Хрестового.

11:07 03.05.2019

Всеукраїнська акції "За чисте довкілля" - в Недогарківській громаді

20 квітня 2019 року в рамках заходів до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Недогарківської громади проведено суботник. Участь у суботнику взяли вчителі та працівники Недогарківського ліцею та Максимівського навчально-виховного комплексу, Недогарківського дошкільного навчального закладу «Барвінок», Недогарківської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, посадові особи та працівники Недогарківської сільської ради, соціальні працівники, депутати сільської ради (Мулявка О.Д., Ємець В.І, Зінченко Л.М., Скринько Л.Я., Пилипенко В.В., Лисюк Н.П., Супрун М.М., Кійло В.І., Сухорук Л.М., Гулий С.В.), мешканець села Рокитне-Донівка Пащенко В.М. та всі не байдужі жителі громади.

16:43 20.04.2019

Про безпеку дбати вчаться дошкільнята!

В дошкільному навчальному закладі «Барвінок» з 08.04. по 12.04.2019 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя.

09:36 19.04.2019